Відео

 • Готуємо італійську пасту Fleur Alpine ORGANIC
  Пропонуємо сьогодні на вечерю приготувати пасту разом із дітьми - адже це дуже просто! Дивіться відео зі звуком, але ОБЕРЕЖНО - ви ще довго будете наспівувати цю пісеньку! 1) Засипте пасту в киплячу воду з розрахунку: 1 л води на кожні 100 г пасти 2) Варіть на сильному вогні 8-9 хвилин. Злийте воду і не промивайте пасту! 3) Головний секрет італійців: додайте за смаком дитячу оливкову олію Fleur Alpine Extra Virgin ORGANIC - це додасть їй неповторного смаку! Готуйте справжню італійську пасту "аль-денте" і насолоджуйтеся! Автор відео - блогер Саша Скробан
 • Виробництво печива Fleur Alpine ORGANIC
  Давайте заглянемо "за лаштунки" виробництва печива Фльор Альпін ОРГАНІК? :)
  Ви побачите, як улюблені ласощі упаковуються у яскраві коробочки і вирушають у дорогу з казкової Бельгії, щоб потрапити до наших малюків та їхніх батьків!
 • Гармонія в деталях. Дитяча оливкова олія
  Рослинна олія є частиною раціону малюка при введенні прикорму. Оливкова олія першого холодного віджиму найбільш корисна. За жировим складом вона дуже схожа на материнське молоко, тому ідеально підходить дитині та добре засвоюється. Оливкова олія є джерелом ненасичених жирних кислот: олеїнової, Омега-6 та Омега-3. Крім того, оливкова олія містить натуральні природні антиоксиданти, сприяє мінералізації кісток і знижує ризик ожиріння.


© 2024 Fleur Alpine. Всі права захищені