Наша історіяонце щодня сходить, щоб обігріти землю та віддати їй частинку свого тепла. Вітер легко переміщає грізні хмари та ніжні хмаринки. Ця могутня енергія велична та творча. Завдяки їй у горах Швейцарії з давніх-давен живе гарна і ніжна Альпійська Квітка, ім'я якої французькою звучить як Fleur Alpine/Фльор Альпін. Ця дивовижна квітка символізує енергію сонця та вітру, чистоту альпійської природи.


Наша история


В індустріальному суспільстві дуже хочеться захистити малюка від шкідливих впливів навколишнього середовища та дати йому все найкраще. З розуміння цього почалася історія нашого бренду у 2008 році, коли команда ентузіастів зібралася, щоб створити для вас продукти, які повністю задовольняли б потребу сучасної мами в екологічно чистому, по-справжньому корисному і смачному дитячому харчуванні. Так з'явилася на світ (народилася) лінійка дитячого харчування Fleur Alpine ORGANIC. Відтоді ми дбаємо про наш бренд і оберігаємо Його так само, як ви дбаєте про своїх малюків.


Ми щиро вважаємо, що малюк – найкращий дегустатор, тому останнє слово завжди залишається за малюком, а його вибір завжди знаходить реальну підтримку у мами. Правильність вибору дитячого харчування Fleur Alpine ORGANIC підтверджується усмішкою здорового та задоволеного малюка, яка передається щасливій мамі.
© 2024 Fleur Alpine. Всі права захищені